Akcja #fotozakreceni to dla mnie niesamowity projekt. Już po kilku dniach widzę, że pomysł bardzo Wam się spodobał i jest Was  więcej każdego dnia. Widzę też mnóstwo zdjęć, które opisujecie hashtagiem #fotozakreceni.

Pisałem wcześniej o tym, jak dołączyć do akcji #fotozakreceni. Powoli powiększa się też lista punktów, w których możecie znaleźć drukowane naklejki foliowe z logo akcji. Chwilkę potrwa zanim wspólnie zbudujemy sieć punktów w całej Polsce (i poza nią), w których będziecie mogli pobrać swój egzemplarz naklejki, ale nie martwcie się, będzie ich coraz więcej.

W między czasie mam dla Was kolejny element akcji #fotozakreceni. Na tej mapie możecie znaleźć miejsca, w których już jesteście. Polecam śledzenie mapy, ponieważ dzięki niej możecie się spotkać i wspólnie pofotografować lub po prostu porozmawiać o zdjęciach. Ja dodaję tylko lokalizacje. Jeśli chcecie dowiedzieć się, kto jest w danym miejscu, po prostu piszcie w komentarzach do tego postu. Możecie też podawać linki do swoich profili na Instagramie lub Facebooku. Zanim je zatwierdzę, sprawdzę, czy są prawdziwe. Ale w ten sposób będziecie mogli zbierać się w większe grupki i organizować wspólne spotkania.

Jeśli macie jakieś pomysły, uwagi, komentarze do akcji, to piszcie do mnie na Facebook’u, Instagramie lub po prostu w komentarzach pod tym postem.

A już za chwilę rusza galeria z Waszymi zdjęciami, które według mnie zasługują na szczególną uwagę. Oczywiście o tym fakcie Was poinformuję ;)

Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych uczestników akcji #fotozakreceni ;)

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *