Dla kogo akcja #fotozakreceni ?

Od samego początku mojej przygody z fotografią krajobrazu, czyli od sierpnia 2015 roku, uczę się i doskonalę swój warsztat oraz próbuję dzielić się z Wami swoją wiedzą. Jednak najważniejsza i najbardziej niewiarygodna rzecz jakiej się nauczyłem w tym czasie, to zrozumienie, że wokół mnie jest mnóstwo świetnych ludzi. Mimo tego, że większość z Was poznałem dzięki mojej obecności na Facebook, InstagramYouTube i moim blogu, to dzisiaj wiem, że utalentowani, otwarci i pozytywnie zakręceni na punkcie fotografii ludzie są wszędzie. I jest w nich niesamowita siła i pasja. Pomyślałem więc, że razem z Wami zrobię coś, z czym spróbujemy dotrzeć do wszystkich, którzy na punkcie fotografii mają kompletnego bzika, którzy znaleźli w tym hobby odskocznię od zwariowanego świata komercji i szalonego tempa codziennego życia. W ten sposób urodził się w mojej głowie pomysł akcji #fotozakreceni. I bardzo wierzę w to, że w całej Polsce i poza jej granicami, znajdę (znajdziemy) tych z Was, którzy są pozytywnie zakręconymi fotografami.

Cel akcji #fotozakreceni

Akcja #fotozakreceni ma jeden cel. Dotrzeć do pozytywnie zakręconych fotografów i stworzyć społeczność, która będzie mogła łatwo się odnaleźć i zidentyfikować. I to nie tylko w mediach społecznościowych i internecie, ale również w realu.

Znak rozpoznawczy akcji #fotozakreceni

Ponieważ celem akcji jest tworzenie społeczności pozytywnie zakręconych na punkcie fotografii ludzi, to potrzebny był znak, który pozwoli nam się odnaleźć. Po kilku rozmowach z zaprzyjaźnioną ekipą z 2mgroup powstało logo akcji #fotozakreceni, które widzicie poniżej.

Logo akcji dostępne jest w dwóch wersjach dla jej uczestników. W wersji cyfrowej, w formacie pliku JPG oraz w wersji drukowanej, foliowej naklejki o średnicy 9 centymetrów.

Jak zostać uczestnikiem akcji #fotozakreceni ?

Jeśli chcesz dołączyć do społeczności #fotozakreceni nie musisz robić wiele:

  1. Pobierz cyfrową wersję logo akcji  #fotozakreceni rejestrując się do newslettera na tym blogu (po zarejestrowaniu otrzymasz link do pobrania logo)
  2. Na hasło „fotozakręceni” lub „poland in the lens” odbierz drukowaną naklejkę akcji #fotozakreceni w jednym z punktów odbioru naklejek w Polsce
  3. Logo w formacie cyfrowym dołącz do dowolnego zdjęcia, które wykonasz (np. w formie znaku wodnego)
  4. Naklejkę drukowaną naklej na samochodzie, laptopie, komputerze, plecaku, kubku (lub po prostu tam, gdzie chcesz) i zrób zdjęcie
  5. Publikuj zdjęcia swoje zdjęcia z logo akcji i hastagiem #fotozakreceni na Instagramie, Facebooku i Twitterze

To wszystko. Proste. Logo cyfrowe i/lub naklejka -> zdjęcie -> publikacja zdjęcia z hastagiem #fotozakreceni.

FILMIK O AKCJI #fotozakreceni

My Cię znajdziemy, wybrane zdjęcia opublikujemy na tym blogu z linkiem do strony/profilu autora. Przy okazji stworzymy MAPĘ uczestników akcji #fotozakreceni. Będziecie mogli się znaleźć, spotkać, wybrać na plener, czy zdjęcia do studia. A może po prostu się spotkacie, żeby porozmawiać o fotografii.

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *