In the forest

Wyjątkowy klimat lasu z ograniczoną paletą barw i subtelną atmosferą.

TRAVELER

Ciekawa kolorystyka, mocniejszy kontrast inspirowane wspomnieniami z podróży.

Matte & SofT

Miękki i matowy, a jednocześnie subtelny klimat zdjęć z mocno zgaszonym kontrastem.

DLA KOGO SĄ presety?

Mimo tego, że sam uczę innych fotografii i edycji zdjęć od wielu lat, to sam chętnie sięgam po presety. Na początku mojej przygody z fotografią presety pomogły mi oswoić się z edycją w Adobe Lightroom, a jednocześnie były inspiracją do poszukiwań własnego stylu.

Nie ma znaczenia, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym fotografem. Edycja zdjęć to przede wszystkim pomysł na pokazanie w ciekawy sposób tego, co fotografujesz. Presety na pewno pomogą Ci dodać wyjątkowego stylu do Twoich zdjęć.

Informacje o Presetach

Wszystkie presety zostały przygotowane dzięki doświadczeniu, które zebrałem podczas edycji zdjęć w ciągu wielu lat mojej przygody z fotografią i postprodukcją. Każda paczka to efekt eksperymentów i testów  na zdjęciach z różnych aparatów (Canon, Sony, Nikon, Fuji, Olympus i Panasonic), co umożliwia lepsze dopasowanie bazowych ustawień suwaków w Lightroomie do uzyskania konkretnego stylu. Z presetów możesz korzystać w wersji Lightrooma na komputery stacjonarne, jak i na  urządzenia mobilne

Fakty i mity o presetach?

FAKTURA

Faktura VAT po podaniu numeru NIP firmy w zamównieniu

dostępność

Paczkę presetów pobierasz od razu po zakupie

Bezpieczeństwo

Bezpieczne płatności DotPay - przelew, BLIK, karta

DowolnaPaczka_CenaStandard

ZGODNOŚĆ

Zgodne z nowymi i starszymi wersjami Lightrooma

10 presetów

W każdej paczce 10 różnych presetów

Instrukcja

Instrukcja instalacji dla różnych wersjach Lightrooma

Cześć! Nazywam się Marcin Pietraszko. Fotografią zajmuję się od  2015 roku. W poszukiwaniu inspiracji do swoich projektów odwiedziłem między innymi Nową Zelandię, Chile, Jemen, Norwegię, Portugalię, Włochy i wiele innych miejsc .
W 2016 roku powołałem do życia projekt Poland In The Lens, a w kolejnym roku powstał mój kanał edukacyjny  na YouTube. Od 2021 prowadzę również projekt anglojęzyczny – Planet in the Lens.
Specjalizuje się w fotografii krajobrazu naturalnego i miejskiego, a także w timelapse’ach, które łączę z fotografią i filmem. Blisko współpracuję z marką Canon oraz innymi partnerami. Od 2018 roku wydałem kilka kursów , z których do tej pory skorzystało kilkuset fotografów.

CO KLIENCI MÓWIĄ o presetach?

Presety In the forest idealnie sprawdzą się na zdjęciach lasów i parków, które odwiedzasz podczas spacerów i podróży. W zestawie znajdziesz 10 presetów do Lightrooma: Blue & Orange, Green & Blue, Green & Red, Green & Yellow, Moody & Blue, Moody & Warm, Muted & Faded, Muted & Green, Red & Magenta, Warm & Shiny.

Presety Matte and Soft wprowadzą na zdjęciach delikatny, matowy styl. Zestaw zawiera 10 presetów do Lightrooma z niewielkim kontrastem i zgaszonymi kolorami: Arctic Air, Blue Hour, Broken Gold, Crisp Morning, Dreamy Forest, Fairy Tale, Matte Steal, Secret Meadows, Soft Air, Soft Sunset.

Presety Traveler świetnie sprawdzą się na zdęciach z wyjazdów i wakacji. Zestaw zawiera 10 presetów do Lightrooma z ograniczoną paletą kolorów i delikatnie zgaszonym kontrastem: Chile, Czech Republic, Dubai, Italy, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, United Kingdom, United States.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA DO PRESETÓW?

Po zakończeniu transakcji zakupu otrzymujesz maila z linkiem do pobrania pliku, w którym znajduje się 10 presetów oraz instrukcja ich instalacji w pliku PDF.

Jeśli z jakiegoś powodu stracisz pobraną paczkę z presetami i instrukcją, możesz pobrać ją ponownie korzystając z linku w mailu z potwierdzeniem zakupu lub z linku odstępnego na Twoim koncie.

Każde zdjęcie to inna kolorystyka, więc preset również zachowa się nieco inaczej. Ale zawsze możesz dostosować ustawienia presetu do swoich potrzeb. 

W paczce znajdziesz presety zarówno dla starszych wersji pudełkowych (7.2 lub niższe) oraz dla wersji Creative Cloud. oraz Lightrooma mobilnego. Pamiętaj jednak, ze w starszych wersjach Lightrooma pewne ustawienia nie były dostępne i wówczas nie będą one brane pod uwagę.

Preset jest narzędziem, dzięki któremu możesz skrócić czas pracy nad zdjęciem, jednak nadal możesz wprowadzać w nim korekty, które nadadzą zdjęciom Twój styl.

Aby otrzymać fakturę za zakupione presety zaznacz odpowiednią opcję podczas wprowadzania danych do zamówienia. Faktura zostanie przesłana w osobnym mailu.