Akcja #fotozakreceni to przede wszystkim budowanie społeczności ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie fotografii. Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz zabawę z fotografią, czy jesteś amatorem, czy robisz zdjęcia telefonem komórkowym aparatem kompaktowym, lustrzanką, czy bezlusterkowcem. Ważne jest, żebyś robił zdjęcia i chciał się nimi dzielić na Facebooku, Instagramie, czy Twiterze i oznaczał je hastagiem #fotozakreceni.

Zdjęcia, które Wy, uczestnicy akcji publikujecie, staram się przeglądać na bieżąco i wyłapywać te, które zwróciły moją uwagę. I nie chodzi tu wyłącznie o super fotki, których nie powstydziłby się profesjonalista. Chodzi o zdjęcia wykonane dowolnym sprzętem, które mają w sobie to coś. I te właśnie zdjęcia wraz z linkiem do profili i/lub stron ich profili będą publikowane w GALERII #fotozakreceni. A od czasu do czasu wybierzemy wspólnie te najciekawsze, które zostaną nagrodzone.

Pozytywnie zakręconym autorom zdjęć bardzo dziękuję za udział w akcji #fotozakreceni oraz SERDECZNIE GRATULUJĘ udanych fotek. Jeśli macie jakieś uwagi do opisu zdjęcia lub wkradł się jakiś błąd, to napiszcie do mnie proszę, powołując się na numer zdjęcia.

A oglądających galerię zachęcam do komentowania tego posta poniżej.

GALERIA WYBRANYCH ZDJĘĆ UCZESTNIKÓW AKCJI #fotozakreceni

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *